GS1 GDSN

ÜRÜN BİLGİLERİNİZ, ERİŞİLEBİLİR VE DOĞRU OLDUĞUNDA İŞLETMENİZ KAZANIR.

 

Küresel Veri Senkronizasyon Ağı (GS1 GDSN) dünyanın en büyük ürün veri ağıdır. GS1 GDSN, herhangi bir şirketin, herhangi bir pazarda, yüksek kaliteli ürün bilgilerini sorunsuz bir şekilde paylaşmasını mümkün kılar. Çünkü büyüklüğü ne olursa olsun şirketler, tüketicilere fayda sağlamak için zamanında güvenilir ürün bilgisine ihtiyaç duyarlar.

GDSN Veri Havuzu Bul

GS1 GDSN ile yüksek kaliteli ürün içeriği otomatik olarak yüklenir, korunur ve paylaşılır. Bu sayede ticaret ortakları hem yerel hem de küresel pazarlarda ürün alışverişi yapmak için gerekten bilgilere anında güncel ve eksiksiz bir şekilde ulaşabilir.
Ürün bilgilerini göndermek ya da bu bilgileri almak isteyen herhangi bir şirket, bir veri havuzuna abone olarak GS1 GDSN hizmetinden yararlanabilir. Veri havuzunuz, ürün içeriğinizi ayarlamanıza ve ürün bilgilerinizi tüm ticari ortaklarınızla senkronize etmenize olanak sağlayarak tek seferde bütün pazarlara güvenilir veriler yüklemenizi mümkün kılar.
GS1 GDSN ağındaki ürün içeriğiniz, GS1 Global Veri Modeli standardını izleyerek her kanalda sorunsuz bir alışveriş deneyimi oluşturmaya yardımcı olur.
GS1 Global Veri Modeli, ürünlerinizi listelemek, depolamak, taşımak ve satmak için gereken ve küresel olarak geçerli olan temel ürün özelliklerini tanımlar. Global Veri Modeli, ürün verilerinin küresel değiş tokuşunu basitleştirip bağdaştırarak marka sahipleri ve perakendecilerin işletme verimliliklerini arttırır ve tüketiciler için doğru ve eksiksiz veriyi gelliştirir.  

GS1 GDSN işletmenize güçlü avantajlar sağlar:
•    Gerçek zamanlı ürün içeriğini tüm ticaret ortaklarıyla paylaşın
•    Veri yönetiminin süresini ve maliyetini azaltın
•    Manuel süreçleri ortadan kaldırıp hataları azaltın ve kalite üretin
•    Yeni ürünleri pazara hızlı ve kolay bir şekilde sürün
•    Tüketiciler ve hastalara marka saydamlığı sunun

GS1 Türkiye tarafından kullanıma sunulan TOBBsenkron GS1 GDSN Sertifikalı Veri Havuzuna buradan adresinden ulaşabilirsiniz.

 

GS1 GDSN NASIL ÇALIŞIR ?

GS1 GDSN ile yüksek kaliteli ürün içeriği otomatik olarak yüklenir, korunur ve paylaşılır, ticaret ortaklarının hem yerel hem de küresel pazarlarda ürün alışverişi yapmak için gereken en güncel ve eksiksiz bilgilere anında erişmesi sağlanır.

GS1 GDSN hakkında daha fazla bilgi edinin >