TOBBsenkron

TOBBsenkron GS1 Sertifikalı bir veri havuzudur.

Global Veri Senkronizasyon Ağı (GDSN) dünyanın en büyük ürün veri ağıdır. GDSN, herhangi bir şirketin, herhangi bir pazarda, yüksek kaliteli ürün bilgilerini sorunsuz bir şekilde paylaşmasını mümkün kılar. Çünkü büyüklüğü ne olursa olsun şirketler, tüketicilere fayda sağlamak için zamanında güvenilir ürün bilgisine ihtiyaç duyarlar.

GDSN ile yüksek kaliteli ürün içeriği otomatik olarak yüklenir, korunur ve paylaşılır, ticaret ortaklarının hem yerel hem de küresel pazarlarda ürün alışverişi yapmak için gereken en güncel ve eksiksiz bilgilere anında erişmesi sağlanır.

Ürün bilgilerini göndermesi veya alması gereken herhangi bir şirket, bir veri havuzuna abone olarak GDSN'den yararlanabilir.

Veri havuzunuz, ürün içeriğinizi ayarlamanıza ve tüm ticaret ortaklarınızla senkronize etmenize olanak tanır, böylece tüm pazarlar için güvenilir verileri tek seferde bağlanabilirsiniz.

GDSN işletmeniz için güçlü faydalar sağlar:

  • Gerçek zamanlı ürün içeriğini tüm ticaret ortaklarıyla aynı anda paylaşın
  • Veri yönetimi süresini ve maliyetlerini azaltın
  • Manuel süreçleri ortadan kaldırın ve hataları azaltın
  • Yeni ürünleri pazara hızlı ve kolay bir şekilde sunun
  • Marka şeffaflığınızı etkinleştirin

TOBBsenkron kapsamlı ve özelleştirilmiş GDSN veri havuzu çözümleri sunarak hem arz hem de talep tarafında yer alan ticaret ortaklarının ihtiyaçlarını destekler.

TOBBsenkron verihavuzu çözümü, işletmelere eksiksiz bir dizi GDSN veri havuzu seçeneği sunar.

 

 GDSN Hakkında daha fazla bilgi edinin