Barcode

Tek ürün. Tek deneyim. Her kanalda.

GS1 Küresel Veri Modeli, her kanalda sorunsuz bir alışveriş deneyimi için ürün içeriklerinden yararlanmanıza yardımcı olur.

GS1 Küresel Veri Modeli, dünya çapında ürün verilerinin alışverişini basitleştirerek ve uyumlu hale getirerek marka sahipleri ve perakendeciler için operasyonel verimliliği artırır ve tüketiciler için veri doğruluğunu ve eksiksizliğini geliştirir.

Küresel Veri modeli, ilgili pazar için doğru verilerle daha hızlı ve daha düşük maliyetler sağlayarak satışların daha hızlı gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Herkesin daha iyi ürün verilerine ihtiyacı var!
Bugün ürün veri alışverişinin karmaşıklığı, markalar ve perakendecilerin çözmesi gereken bir durumdur.

Yüksek düzeyde eksik veya yanlış ürün bilgisi, tüketici güvenini düşürüyor.

GS1 Küresel Veri Modeli, daha hızlı, daha ucuz ve daha doğru veri oluşturma ve alışverişi sağlamak için veri gereksinimlerini basitleştirir ve netleştirir.

Daha güvenilir ve eksiksiz ürün bilgileri, çok kanallı tüketici deneyimini iyileştirir.

GS1 Türkiye için GS1 Küresel Veri Modeli Yerel Katmanına (Şubat 2022) ve yayınlanmış olan diğer GS1 Küresel Veri Modeli şablonlarına buradan ulaşabilirsiniz.

GS1 Küresel Veri Modeli Türkiye Yerel Katmanı belirleme çalışmalarına katılmak ve destek vermek için info@gs1tr.org eposta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.