Barcode

Ürün Bilgileriniz, Erişilebilir Ve Doğru Olduğunda İşletmeniz Kazanır

Küresel Veri Senkronizasyon Ağı (GS1 GDSN) dünyanın en büyük ürün veri ağıdır. GS1 GDSN, herhangi bir şirketin, herhangi bir pazarda, yüksek kaliteli ürün bilgilerini sorunsuz bir şekilde paylaşmasını mümkün kılar. Çünkü büyüklüğü ne olursa olsun şirketler, tüketicilere fayda sağlamak için güncel güvenilir ürün bilgisine ihtiyaç duyarlar.

GDSN'i kullanmaya başlayın

GS1 GDSN ile yüksek kaliteli ürün içeriği otomatik olarak yüklenir, korunur ve paylaşılır. Bu sayede ticaret ortakları hem yerel hem de küresel pazarlarda ürün alışverişi yapmak için gerekten bilgilere anında güncel ve eksiksiz bir şekilde ulaşabilir.

Ürün bilgilerini göndermek ya da bu bilgileri almak isteyen herhangi bir şirket, bir veri havuzuna abone olarak GS1 GDSN hizmetinden yararlanabilir. Veri havuzunuz, ürün içeriğinizi ayarlamanıza ve ürün bilgilerinizi tüm ticari ortaklarınızla senkronize etmenize olanak sağlayarak tek seferde bütün pazarlara güvenilir veriler yüklemenizi mümkün kılar.

GS1 GDSN ağındaki ürün içeriğiniz, GS1 Global Veri Modeli standardını izleyerek her kanalda sorunsuz bir alışveriş deneyimi oluşturmaya yardımcı olur.

GS1 Global Veri Modeli, ürünlerinizi listelemek, depolamak, taşımak ve satmak için gereken ve küresel olarak geçerli olan temel ürün özelliklerini tanımlar. Global Veri Modeli, ürün verilerinin küresel değiş tokuşunu basitleştirip bağdaştırarak marka sahipleri ve perakendecilerin işletme verimliliklerini arttırır ve tüketiciler için doğru ve eksiksiz veriyi geliştirir.  

GS1 GDSN işletmenize güçlü avantajlar sağlar:

  • Gerçek zamanlı ürün içeriğini tüm ticaret ortaklarıyla paylaşın
  • Veri yönetiminin süresini ve maliyetini azaltın
  • Manuel süreçleri ortadan kaldırıp hataları azaltın ve kalite üretin
  • Yeni ürünleri pazara hızlı ve kolay bir şekilde sürün
  • Tüketiciler ve hastalara marka saydamlığı sunun

GS1 Türkiye tarafından kullanıma sunulan TOBBsenkron GS1 GDSN Sertifikalı Veri Havuzuna buradan adresinden ulaşabilirsiniz.

Barcode

GS1 GDSN ile yüksek kaliteli ürün içeriği otomatik olarak yüklenir,
korunur ve paylaşılır. Ayrıca ticari ortakların hem yerel
hem de küresel pazarlarda ürün alışverişi yapmak için gereken
en güncel ve eksiksiz bilgilere anında erişmesi sağlanır.