Veri Yakalama

Ürün yolculuğunuzun neresinde olduğunuza bağlı olarak veri yakalama hizmeti, alıcıların ihtiyaç duyduğu standartlaştırılmış profesyonel görsellere ve doğru verilere ulaşmasını sağlar.

Perakendeciler, distribütörler ve diğer kullanıcılar, iş gereksinimleri için doğru verilere ihtiyaç duyar. Bunlar arasında çevrimiçi satış platformları, gıda katalogları, mağaza içi planogramlar, el ilanları ve mağaza içi reklamlar yer alır. Bu doğrultuda Veri Yakalama Hizmeti ile  GS1 küresel standart gereksinimleri kullanılarak ürün görselleri, ticari iş ortaklarının içerik gereksinimlerini karşılamak için doğrulanmış ürün verileriyle birleştirilir.

Veri Yakalama Hizmetinin Avantajları Neler?

  • Tüm ürün görsellerini ve verilerini toplamak için küresel standart gereksinimleri uygulanarak, görseller için aydınlatma ve açıların yanı sıra diğer ağırlık ve boyut gibi tutarlı verilerle, birden çok markada ve kategoride birlikte çalışabilirlik mümkün hale gelir.
  • İş gereksinimlerinize uygun yükleme seçenekleriyle, ürün görselinizin ve veri içeriğinizin bir kez yüklenmesini ve ardından tüm ticari ortaklarla verimli bir şekilde paylaşılmasını sağlar.

Ürünlerinizi bize gönderin, gerisini biz hallederiz!

Numunelerinizi gönderdikten sonra, Veri Yakalama Hizmeti ile numuneleriniz ölçülür, fotoğrafları çekilir ve etiket bilgileri dijital ortama aktarılır. Tüm süreç tamamlandığında, tüm içerikleri kontrol edebilecek, bunları diğer şirketlerle paylaşabilecek ve kendi amaçlarınız doğrultusunda  kullanabileceksiniz.