Barkod Kalitesini Test Edin

GS1 Sisteminin en yaygın uygulama aracı barkod teknolojileridir. Bu sayede, GS1 Standartlarında tanımlanan ticari ürünlerin, lokasyonların ve demirbaşların hızlı ve doğru olarak, bilgi sistemlerine aktarılması sağlanmaktadır. Dünyada her gün 6 milyardan daha fazla barkod okutulmaktadır. Bir barkodun birincil işlevi ticari ortaklar arasında doğru veri aktarımını sağlarken, aynı zamanda iş kararları almalarına yardımcı olmasıdır.

Bu çerçevede, barkodlar doğru üretlip doğru basıldığı zaman, “Tanımlama” ve “Veri Toplama” etkileşimi daha hızlı ve doğru olmaktadır. Gecikmelere neden olan yanlış ve/veya kalitesiz barkodlar, satış kayıplarına ve kötü müşteri memnuniyetine neden olup ticari ilişkileri bozmaktadır.

Barkod doğrulama, tedarik zincirindeki iletişimin kesintisiz olmasını ve pozitif ticari ilişkiler kurmamızı sağlar. Tüm bu sorunları önlemek için, firmalarımıza “barkod doğrulama” hizmeti sunmaktayız.

Barkod doğrulamaya ihtiyaç duyan firmalar, GS1 Türkiye ile iletişime geçtikleri takdirde, barkodlarının GS1 Genel Özelliklerine uyumlu olup olmadığını çeşitli ISO testleriyle (BS ISO/ IEC 15416 , BSISO/IEC 16022:2006) kontrol ettirebilirler. Söz konusu testler, laboratuvar ortamında özel olarak düzenlenmiş cihazlar ile yapılmakta olup gelen talepler doğrultusunda oluşturulan raporlar ilgili firmalara gönderilmektedir.

Barkod Doğrulama Hizmeti Fiyat Listesi
GS1 Türkiye Sistemi Üyeleri İçin
3 ve daha az  barkod doğrulama işlemi  Ücretsiz
4'den fazla barkod doğrulama işlemi Barkod başına 1320,-TL
GS1 Türkiye Sistemi Üyesi Olmayan Firmalar için   
Barkod başına 1680,-TL        
Ödeme Bilgileri
Alıcı Adı: GS1 Türkiye Vakfı İktisadi İşletmesi
Banka Adı Şube Adı
Türkiye İş Bankası Akay
IBAN No: TR30 0006 4000 0014 2011 1831 60