GS1 Learn

GS1 LEARN NEDİR?

GS1 LEARN, Uluslararası GS1 Organizasyonu tarafından, GS1 Sistemi için gereken becerilerin geliştirilmesi amacıyla hazırlanmış internet tabanlı eğitim programıdır. Öğrenciler, dersleri istedikleri zaman, istedikleri yerde ve istedikleri hızda alabilmektedir. LEARN kapsamındaki konular GS1 Sistemi Temel Bilgileri, GS1 Tanımlama Anahtarları ve Uygulama Tanımlayıcıları, GS1 Barkodları, GS1 Barkod Uygulamaları-Ticari Ürünler, GS1 Barkod Uygulamaları-Lojistik Birimler, Hızlı Tüketim Ürünleri için GTIN Atama Kuralları ve Barkod Kalitesi olarak bölümlere ayrılmıştır. Dersleri alan kişilere, ihtiyaç duydukları dersleri seçme olanağı sağlamaktadır. GS1 LEARN'ün 7 dersini başarıyla tamamlayan öğrencilere GS1 Türkiye tarafından Barkod Sertifikası gönderilecektir.

GS1 LEARN'ün Firmanız ve Çalışanlarına Faydaları

  • Firmanız çalışanları, konusunda en deneyimli uzmanlar tarafından hazırlanan dersler sayesinde GS1 Sistemi becerilerini artıracaktır.
  • GS1 LEARN her zaman her yerde kullanılabilir. Internet üzerinden verilmekte olan eğitim ofisinizdeki masa rahatlığındadır.
  • GS1 LEARN sayesinde firmanız eğitim için gereken diğer masraflardan (seyahat, konaklama) tasarruf eder.
  • GS1 tarafından gönderilen sertifika ile firmanız çalışanlarının GS1 Sistemleri konularındaki yeterlilikleri onaylanır.

GS1 LEARN ANA SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

DERSLERİ ALMAK İÇİN İZLEMENİZ GEREKEN ADIMLAR:

  • Yukarıdaki adrese tıklayarak GS1 LEARN'e kayıt olunuz.
  • Üyeliğiniz onaylandıktan sonra GS1 LEARN sayfasındaki derslerim bölümünden almak istediğiniz dersleri seçiniz.
  • Çalıştığınız firmanın GS1 Sistemi üyeliği bulunuyorsa, GS1 LEARN dersleri ücretsiz olarak kullanımınıza açılacaktır. Firmanızın GS1 Sistemi üyeliği bulunmuyorsa, lütfen çağrı merkezimiz ile temasa geçiniz.